Home › Tankgids › Prijzen vandaag

Brandstofprijzen vandaag

Vandaag tank je Euro95 (E10) het goedkoopst in België: vanaf € 1,856 per liter, tegen ongeveer € 2,462 in Nederland. Diesel kost aan de Duitse grens vanaf € 2,219 en in de Belgische grensprovincies vanaf € 2,244.

Bijgewerkt: 20 oktober · prijzen in euro per liter

LandEuro95/E10DieselSuper 98/E5
Nederlandgemiddelde pompprijs (schatting)2,4622,4822,869
Belgiëmaximumprijs 20 oktober2,0642,4442,201
Belgiëlaagste prijs grensprovincies1,8562,2442,001
Belgiëgemiddelde pompprijs (week 12 oktober)1,9772,335–
Duitslandgoedkoopste station aan de grens2,0292,2192,089
Duitslandmiddenprijs grensstations2,1392,2792,189
Volle tank E10 in België€ 30,30goedkoper dan in NL
Volle tank E10 in Duitsland€ 21,65goedkoper dan in NL

Besparing voor 50 liter, vóór de kosten van het omrijden. Tankwijzer rekent je netto besparing uit vanaf je eigen locatie.

LPG

Nederland gemiddeld ± € 0,961 · België maximumprijs € 1,079 · laagste Belgische grensprovincie € 0,831 per liter. In Duitsland zijn er geen live LPG-prijzen.

Duitsland per grensplaats

Goedkoopste open tankstation (geen snelweg) binnen 6 km, live via de Markttransparenzstelle.

PlaatsE10Diesel
KleveJET, KALKARER STR. 492,1192,239
EmmerichJET, REESER STR. 572,1192,219
BocholtFreie Tankstelle Bißlich, Franzstraße 292,0892,229
GronauSB, Gronauer Str. 90-942,1192,249
Bad Bentheimfreie Tankstelle, Eisenbahnstraße 42,2192,279
NordhornKS Nordhorn Freie Tankstelle, Veldhauser Strasse 692,1792,269
BundeHeinrich Albers OHG, Neuschanzer Straße 312,1592,269
KaldenkirchenTAP, Kaldenkirchener Str. 522,1192,229
AkenSupermarkt-Tankstelle, BRESLAUER STRASSE 352,0292,279
SelfkantSTAR, Landstraße 42,1092,248

België per provincie

Laagste prijs per provincie vandaag, volgens carbu.com.

ProvincieE10DieselLPG
Antwerpen1,8642,2440,999
Vlaams-Brabant1,8642,2321,029
Waals Brabant1,8512,2311,019
Brussel1,8852,2631,029
West-Vlaanderen1,8592,2411,000
Oost-Vlaanderen1,8642,2391,009
Henegouwen1,8792,2350,999
Luik1,8562,2440,987
Limburg1,8762,2490,831
Luxemburg1,9292,2971,079
Namen1,8642,2240,989

Veelgestelde vragen

Waar is tanken vandaag het goedkoopst?

Vandaag tank je Euro95 (E10) het goedkoopst in België: vanaf € 1,856 per liter, tegen ongeveer € 2,462 in Nederland. Diesel kost aan de Duitse grens vanaf € 2,219 en in de Belgische grensprovincies vanaf € 2,244.

Hoeveel bespaar ik met een volle tank in België?

Met 50 liter Euro95 bespaar je bij de goedkoopste Belgische grensstations vandaag ongeveer € 30,30 tegenover de Nederlandse pompprijs, vóór de kosten van het omrijden.

Hoeveel bespaar ik met een volle tank in Duitsland?

Met 50 liter Euro95 (E10) bespaar je bij het goedkoopste Duitse grensstation vandaag ongeveer € 21,65 tegenover de Nederlandse pompprijs, vóór de kosten van het omrijden.

Hoe vaak worden deze prijzen bijgewerkt?

De Duitse prijzen elk half uur (live van de Markttransparenzstelle), de Belgische maximumprijs en provincieprijzen dagelijks, de Nederlandse prijs dagelijks.

Open Tankwijzer en zoek het goedkoopste station